Białystok

Zmiany w komunikacji miejskiej: likwidacja linii 200, 201 i 202 od lipca 2026 roku

Szczegóły zmian w rozkładzie jazdy

Zgodnie z komunikatem wydanym przez Białostocką Komunikację Miejską, z dniem 1 lipca 2026 roku zlikwidowane zostaną trzy linie autobusowe: 200, 201 oraz 202.

Przyczyny i termin zakończenia przewozów

Decyzja o wygaszeniu tych połączeń zapadła na wniosek gminy Juchnowiec Kościelny. Autobusy na wskazanych trasach będą realizowały przejazdy zgodnie z dotychczasowym rozkładem jazdy do dnia 30 czerwca 2026 roku włącznie.

Źródło: Bialostocka Komunikacja Miejska

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *