Poznań

Poznań ponownie wyróżniony w rankingu Perły Samorządu

Poznań liderem rankingu

Poznań utrzymał pozycję lidera w rankingu Perły Samorządu. Stolica Wielkopolski została uznana za najlepszy samorząd w Polsce wśród miast liczących powyżej 100 tys. mieszkańców. Jest to piąte wyróżnienie tego typu przyznane miastu.

Szczegóły wyróżnienia

Perły Samorządu to zestawienie przygotowywane przez niezależnych ekspertów, którzy oceniają gminy w całym kraju pod kątem rozwoju lokalnego. Tegoroczna, 14. edycja rankingu, zakończyła się ogłoszeniem wyników 15 czerwca podczas uroczystej gali towarzyszącej X Kongresowi Pereł Samorządu, która odbyła się w Dworze Artusa w Toruniu.

Źródło: Poznan Portal Miejski

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *