Poznań liderem rankingu
Poznań utrzymał pozycję lidera w rankingu Perły Samorządu. Stolica Wielkopolski została uznana za najlepszy samorząd w Polsce wśród miast liczących powyżej 100 tys. mieszkańców. Jest to piąte wyróżnienie tego typu przyznane miastu.
Szczegóły wyróżnienia
Perły Samorządu to zestawienie przygotowywane przez niezależnych ekspertów, którzy oceniają gminy w całym kraju pod kątem rozwoju lokalnego. Tegoroczna, 14. edycja rankingu, zakończyła się ogłoszeniem wyników 15 czerwca podczas uroczystej gali towarzyszącej X Kongresowi Pereł Samorządu, która odbyła się w Dworze Artusa w Toruniu.
Źródło: Poznan Portal Miejski
