Białystok

Kontrola drogowa na S-61: Motocyklista przekroczył prędkość w trudnych warunkach

Przebieg kontroli drogowej

Podczas pełnienia służby na drodze ekspresowej S-61 policjanci skontrolowali 24-letniego motocyklistę. Mężczyzna, będący obywatelem Litwy, jechał z prędkością 151 km/h na odcinku, gdzie obowiązuje limit 120 km/h.

Sytuacja na drodze

Zdarzenie miało miejsce w warunkach intensywnych opadów deszczu, przy śliskiej nawierzchni. Funkcjonariusze podjęli interwencję, uznając prędkość pojazdu za niedostosowaną do panującej aury oraz przepisów ruchu drogowego. Za popełnione wykroczenie 24-latek został ukarany mandatem w wysokości 800 złotych, a do jego konta przypisano 9 punktów karnych.

Źródło: Policja Podlaska

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *