Katowice

Katowicki policjant mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu

Sukces katowickiego funkcjonariusza

Młodszy aspirant Łukasz Banach, pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Katowicach, odniósł kolejny sukces sportowy. Podczas VI Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w brazylijskim jiu-jitsu GI i NO-GI 2026, zorganizowanych w minioną sobotę w Mińsku Mazowieckim, policjant zdobył tytuł Mistrza Polski.

Szczegóły zawodów

Funkcjonariusz, reprezentujący Komendę Główną Policji, zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej po wygranym finale. Dla reprezentanta katowickiej jednostki jest to trzeci tytuł mistrzowski w karierze sportowej.

Źródło: KMP Katowice

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *