Sukces katowickiego funkcjonariusza
Młodszy aspirant Łukasz Banach, pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Katowicach, odniósł kolejny sukces sportowy. Podczas VI Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w brazylijskim jiu-jitsu GI i NO-GI 2026, zorganizowanych w minioną sobotę w Mińsku Mazowieckim, policjant zdobył tytuł Mistrza Polski.
Szczegóły zawodów
Funkcjonariusz, reprezentujący Komendę Główną Policji, zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej po wygranym finale. Dla reprezentanta katowickiej jednostki jest to trzeci tytuł mistrzowski w karierze sportowej.
Źródło: KMP Katowice
