Informacje o wydarzeniu
W kwietniu odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Łodzi”. Wydarzenie zaplanowano na poniedziałek, 27 kwietnia, o godzinie 17:00. Miejscem spotkania będzie MSK Górna przy ul. Siedleckiej 1.
Cel spotkania
Spotkania mają charakter otwarty i stanowią przestrzeń do prowadzenia dyskusji, zadawania pytań oraz zgłaszania propozycji dotyczących przyszłości miasta. Urząd Miasta Łodzi zachęca wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rozmowie.
Źródło: Urzad Miasta Lodzi
