Informacje o wyróżnieniu
Podkomisarz Edyta Pasieka oraz podkomisarz Krzysztof Pasieka, pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku, otrzymali Honorową Policyjną Odznakę Zasługi im. „Ponurego”.
Szczegóły wyróżnienia
Odznaka ta jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym za szczególne osiągnięcia w trakcie pełnienia służby. Wśród osób nagrodzonych w ostatnim czasie znaleźli się funkcjonariusze białostockiej policji, Edyta Pasieka oraz Krzysztof Pasieka.
Źródło: Policja Podlaska
