Białystok

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku uhonorowani odznaką im. „Ponurego”

Informacje o wyróżnieniu

Podkomisarz Edyta Pasieka oraz podkomisarz Krzysztof Pasieka, pełniący służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku, otrzymali Honorową Policyjną Odznakę Zasługi im. „Ponurego”.

Szczegóły wyróżnienia

Odznaka ta jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym za szczególne osiągnięcia w trakcie pełnienia służby. Wśród osób nagrodzonych w ostatnim czasie znaleźli się funkcjonariusze białostockiej policji, Edyta Pasieka oraz Krzysztof Pasieka.

Źródło: Policja Podlaska

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *